Jeden na Jednego z... Norbertem Przywarty

• autor: kkuzniak, 2011-11-23 17:07

Tym razem pod lupę wzięliśmy jednego z nadłużej grających w naszym zespole zawodników.

Norbi należy do grupy piłkarzy, którzy występują w Szturmie od początku istnienia klubu. Treningi rozpoczynał jako mały chłopiec i prawdopodobnie nie spodziewał się, że po kilku latach przyjdzie mu występować w poważnych, seniorskich rozgrywkach.

Zapraszamy do przeczytania ankiety, wypełnionej przez jednego z najbardziej rdzennych "szturmowców". :)

imię i nazwisko: Norbert Przywarty

pozycja na boisku: różnie to bywało. Ostatnio przeważnie forstoper.

data urodzenia: 10.10.1990

wzrost: 187

waga: +/-  84

stan cywilny: kawaler

dzieci: kiedyś na pewno. Najważniejsze, żeby były zdrowe.

zainteresowania: Piłka nożna, choć z większości dyscyplin sportu wiem co nieco. Poza tym, muzyka, ale bardziej słuchanie niż znajomość wykonawców i ich życiorysów. :) Honorowo oddaję krew oraz znajduje się w „centralnym rejestrze niespokrewnionych dawców szpiku”, czy coś w tym rodzaju.

ulubiony rodzaj muzyki: Generalnie wszystko, co mi wpadnie w ucho, oprócz Andrzeja Piasecznego i wszelakich odłamów rocka :P

ulubiona książka: hmm... Do tej pory nie czytałem zbyt wiele, ale zaczynam to nadrabiać. Zauważyłem , że nie pociąga mnie za bardzo fantastyka, ale całkiemspoko były autobiografie Lance’a Armstronga.

ulubiony film: Lubię klasyki. „Kiler-a” I i II  mogę praktycznie wyrecytować. :D „Seksmisja”, seria „Gliniarz w BeverlyHills” i „Rambo” , „Gladiator”, „Zielona mila”, „Ostatni samuraj” - to kilka filmów, które zapadły mi w pamięć. Ponadto, serial „Skazany na śmierć”.

ulubiona potrawa: Nie mam jakichś wyszukanych potraw. Zadowolę się schabowym z frytkami, pizzą lub spaghetti po bolońsku. Jeśli chodzi o fast-food, to zdecydowanie... tortilla z Doner Kebab.   Z tym ostatnim Maryna na pewno się ze mną zgodzi. :P

aktualne zajęcie: Pracuję w firmie„V33” jako magazynier. Studiuję zaocznie na WSL logistykę oraz zajmuję się marketingiem sieciowym.

wolny czas spędzam…Odpoczywam słuchając muzyki, czasem sprawdzę co słychać na wp i fb. Wieczorem wyjdę ze znajomymi.

w Szturmie gram od: Chciałoby się powiedzieć: odkąd tylko pamiętam, ale… nie pamiętam zbytnio :) Wiem, że to były początki Szturmu - wiosna 2002!

poprzednie kluby: Szturm, następnie Szturm i, wyjątkowo, Szturm:)

mój debiut w Szturmie: Zależy jakie rozgrywki bierzemy po uwagę. Załóżmy, że B-klasa - chyba przeciwko Komornikom w PP.

mój najlepszy mecz w Szturmie: Dobre zawody rozegrałem w meczu z Orłem Łowyń w Kamionnej, wygranym 6:1.

mój najgorszy mecz w Szturmie: Zdecydowanie przeciwko Tęczy Skrzynki na wyjeździe. Zawaliłem 2 bramki. 5:2 w plecy, tak?

najładniejsza bramka w Szturmie: Jeszcze przede mną. :)

ulubiony klub piłkarski: Manchester United. A z takich amatorskich to Lech Poznań.

piłkarski idol: CR7

ulubione sporty: Piłka kopana i, tak jak mój poprzednik, to w czym akurat Polacy są najlepsi.

plany na przyszłość: Poznać fajną dziewczynę, założyć rodzinę (ale się zrymowało:D). Rozpocząć jakiś interes, żeby nie robić wiecznie na kogoś. Tyle. :D

autor: ~anonim 2011-11-23 18:47:44

avatar ale biala plama na tym zdjeciu:)

autor: ~Chojny 2011-11-24 10:02:51

avatar 1) No w Kamionnej to zagrałeś liga! 2) Z tym oddawaniem krwi i chęcią oddania szpiku - szacun! 3) W ogóle to znam Cie dłużej niż kogokolwiek innego tutaj, więc jak Ci ten biznes jakiś wypali - pamiętaj o koledze z piaskownicy :D

autor: ~Dave 2011-11-24 20:12:06

avatar a w Kamionnej nie było czasem 6:0? tak mi sie wydaje, choc moge sie mylic.

autor: ~Chojny 2011-11-24 23:16:15

avatar Słuszna uwaga Dave! Hmn... jak szedłem po zmianie do szatni to było 4:0. Co się działo dalej to w sumie nawet nie wiem...