Wyniki 14. kolejki

• autor: bbielecki, 2012-04-17 22:41

W czołówce tabeli bez zmian.

Swoje spotkania wygrały trzy czołowe drużyny naszej grupy, przez co nasz przewaga nad drugim zespołem, FC OSiR Przeźmierowo, wynosi nadal 4 punkty. Drużyna z Przeźmierowa przerwała passę trzech kolejnych porażek, pokonując na własnym boisku Promień Opalenica.

Po trzech kolejnych zwycięstwach, gorzką pigułkę musieli połknąć piłkarze Orłów Plewiska, którzy przegrali wyjazdowe spotkanie z Sokołem II Pniewy.

Nasz najbliższy rywal, Skra Wielkopolska Otusz, uległa w konfrontacji z trzecią drużyną tabeli - Tornadem Trzebaw. Obecnie zespół z Otusza zajmuje 10. pozycję w naszej grupie, z dorobkiem 13 punktów.

W 14. kolejce rozgrywek  gospodarze byli mało gościnni i wygrali 5 spotkań. Jedyną drużyną, której udało się odnieść zwycięstwo na terenie przeciwnika był... Szturm Junikowo Poznań!

W ubiegły weekend zawodnicy wszystkich drużyn strzelili łącznie 35 bramek, co daje średnią 5,83 bramki na mecz.

Huragan Michorzewo 0:7 Szturm Junikowo Poznań

Tornado Trzebaw 5:2 Skra Wielkopolska Otusz