Jeden na Jednego - Arek Skowroński

• autor: kkuzniak, 2012-04-19 16:15

Po zimowej przerwie na naszą stronę powraca cykl ankiet "Jeden na Jednego".

Naszym pierwszym wiosennym rozmówcą jest piłkarz związany ze Szturmem od zawsze, niezawodny napastnik, potrafiący zdobyć sześć goli w jednym spotkaniu, student Uniwersytetu Ekonomicznego oraz wielbiciel potraw przyrządzanych na szybko.

W skrócie - Arek Skowroński.

imię i nazwisko: Arkadiusz Skowroński

pozycja na boisku : napadzior

data urodzenia: 25.02.1992

wzrost : 174 cm (zgodnie z danymi z przychodni sportowej, w której co rok jestem niższy o co najmniej 1cm :P)

waga: po swietach 68 kg

stan cywilny: kawaler

dzieci: nie planuję póki co :P

zainteresowania: tu nikogo nie zaskoczę – sport, pod każdą postacią. Przede wszystkim piłka nożna i siatkówka . I oczywiście ładne dziewczyny (Ala - nie czytaj tego :P)

ulubiony rodzaj muzyki: nie mam ulubionego, ale lubię kawałki które wchodzą w ucho .

ulubiona książka: nie przepadam za czytaniem książek, ale jeśli miałbym coś polecić to zdecydowanie trylogię „Millennium”.

Ulubiony film: z ostatnio obejrzanych podobał mi się „Rytuał” z Anthonym Hopkinsem (w ogóle, mój ulubiony aktor). A tak generalnie to bardzo podobał mi się „Słaby punkt” (również Hopkins w roli głównej) oraz „Plan doskonały”. Pomijam tu takie klasyki jak m.in. „Zielona mila” czy „Skazani na Shawshank”, bo to chyba oczywiste. :P

ulubiona potrawa: hmmm…  lubię domowe jedzenie, z fast food’ów najbardziej chyba jednak pizza (oczywiście hawajska), ale nie pogardzę też innymi rodzajami. Btw, niedługo otwierają Mc Donald’s przy Junikowie wiec myslę, że będziemy często wbijać .

aktualne zajęcie: studiuję na pierwszym roku na Uniwersytecie Ekonomicznym, kierunek Finanse i Rachunkowość.

wolny czas spędzam: od niedawna wszyscy wiedzą z kim spędzam wolny czas. :P A tak poza tym, to telewizor i oczywiście Barcelona lub jakiś meczyk Premier League.

w Szturmie gram od: dawna :P

mój debiut w Szturmie: nie pamiętam

mój najlepszy mecz w Szturmie: tego nie wiem

mój najgorszy mecz w Szturmie: chyba ostatni, z Tornadem Trzebaw

najładniejsza bramka w Szturmie: trochę ich było :P, ale chyba najbardziej podobała mi się bramka z Wąsowem na 2:0 w poprzednim sezonie (lobik nad bramkarzem) i z Niepruszewem, w naszym pierwszym meczu wygranym na dużym boisku (z lewej nogi po długim rogu - i tak pewnie nie pamiętacie).

ulubiony klub piłkarski: lubię oglądać Barcelonę, Man Utd, Borussię Dortmund.

piłkarski idol: Messi, poza nim lubię pooglądać grę Gerrarda, Iniesty, Daniego Alvesa, Suareza.

plany na przyszłość, marzenia: chcę zostać „byznesmenem” (pozdro dla kibiców Pakosławia) :P, a tak serio to nic nie wyjawiam bo zapeszę… Póki co chcę skończyć studia.

autor: ~Chojny 2012-04-19 16:44:15

avatar cholera... zawsze myślałem że to ja jestem Arasa idolem... hmn, pewnie nie wspomniał tego przez skromność ;). I tak w ogóle to „byzMesmenem” - z m zamiast n, ale tak czy siak pozdro :)

autor: ~Dawidzio6 2012-04-19 17:08:36

avatar ha, a ja pamietam ta bramke. Chociaz osobiscie bardziej podobala mi sie brama z warta sierakow u siebie jeszcze w juniorach, no i prawie brama z patrią buk(strzal nie wszedl, ale przyjecie pily - klasa!). pozdro600

autor: ~maryna 2012-04-19 17:16:46

avatar poprzednie kluby- Lech Poznań :)

autor: ~aras 2012-04-19 17:52:11

avatar zapomnialem Cie dodac Chojny...ale to przez to ze dawno nie widzialem Cie w akcji, wiec sila rzeczy zapomnialem o Tobie :)

autor: ~klopsiu 2012-04-19 18:12:28

avatar Z tym się trzeba urodzić i tyle ;P A tak serio to choć nie za długo znam tego gościa mam do niego lekką słabość ( bez podtekstow) . No bo z nim gra w piłkę sprawia jeszcze więcej przyjemności ..Zagrasz dobrze-strzeli, zagrasz źle- strzeli, idzie- strzeli, nie idzie- tez strzeli...;P Czasem się wkurzam, ze nie poda ale to tylko 3 sekundy i złosc mija a jak wiadomo dobry napadzior musi być troche sępem.. No i najwazniejsze, ze do tego spoko ziomeczek ze skromną sodą poza boiskiem ;P

autor: ~PREZES Szturmu 2012-04-19 19:19:03

autor: ~Chojny 2012-04-20 08:38:31

avatar spoko Aras, wybaczam, ale w akcji to już możesz za często mnie nie widzieć :). No i tak jak powiedział Klopsik: "albo sie to mo, albo sie tygo ni mo". A On to mo... :)

autor: ~aras 2012-04-20 16:53:24

avatar dzieki za mile slowa :) pozdro !