Szturm poszukuje zawodników

• autor: kkuzniak, 2012-06-18 14:26

W związku z awansem klubu do wyższej klasy rozgrywkowej, szukamy nowych piłkarzy.

Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z wyzwań, jakie staną przed nami w przyszłym sezonie w A-klasie. Postanowiliśmy więc poszerzyć i wzmocnić naszą kadrę, tak aby Szturm w kolejnych rozgrywkach walczył z wyżej notowanymi rywalami jak równy z równym.

Poszukujemy młodych, ambitnych i doświadczonych zawodników, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Mile widziani będą także piłkarze, którzy w swoim dorobku mają już występy na poziomie A-klasy bądź wyższym.

Przez wszystkie lata swojego istnienia, a przede wszystkim w dwóch ostatnich sezonach, Szturm wyrobił sobie opinię jednej z najbardziej perspektywicznych drużyn piłkarskich w okręgu poznańskim. Posiadamy niespotykaną na tym poziomie młodą i świetnie wyszkoloną grupę piłkarzy, która we wszystkich swoich meczach prezentuje efektowny i ciekawy dla oka futbol.

Jeśli jesteś zainteresowany grą w Szturmie, a także świetnie wpisujesz się w koncepcję naszego zespołu - serdecznie zapraszamy na jeden z treningów. Odbywają się one w każdy poniedziałek i czwartek, o godzinie 18:45, na boisku przy ul. Kościelnej w Przeźmierowie k/Poznania.

Prosimy o uprzedni kontakt mailowy (szturmjunikowo@gmail.com) lub telefoniczny, bezpośrednio do trenera Mirosława Wołoszyna (604-456-251).

autor: ~anonim 2012-06-21 18:19:44

avatar chlopak z boli poznan jest na celowniku !?

autor: ~anonim 2012-06-22 00:38:54

avatar predzej z avia kamionki obronca!?

autor: ~anonim 2012-09-19 00:41:00

avatar napadziora nie chcecie?

autor: ~bbielecki 2012-09-19 11:06:30

avatar jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszamy do kontaktu i uczestnictwa w treningach ;)