Wyniki ćwierćfinałowej ankiety EURO 2012

• autor: kkuzniak, 2012-06-25 14:11

Podsumowujemy Wasze typy dotyczące ćwierćfinalistów mistrzostw Europy.

Największą ilość głosów w ankiecie otrzymała Hiszpania (13%). W dalszej kolejności obstawiliście: Niemcy, Portugalię, Francję, Polskę, Rosję, Anglię i Włochy.

Jak wiadomo, jedynymi z powyższych zespołów, które nie awansowały do kolejnej fazy rozgrywek były Polska i Rosja. Ich miejsce zajęły za to Grecja i Czechy, które uzyskały od Was odpowiednio 4 i 5 procent głosów.

Udało Wam się więc poprawnie wytypować najlepsze reprezentacje z wszystkich grup, poza "polską" grupą A. No cóż, powiedzmy, że w tym przypadku górę wziął nasz narodowy optymizm.

W ankiecie oddano łącznie 160 głosów.

Teraz zachęcamy do typowania drużyn, które znajdą się w finale EURO 2012. Ostatnimi czterema zespołami, które wciąż liczą się w walce o mistrzostwo Starego Kontynentu są Hiszpania, Portugalia, Niemcy i Włochy.

Zapraszamy do zabawy!