Szturm zaprezentuje się na festynie

• autor: kkuzniak, 2012-06-26 22:22

W niedzielę nasz zespół będzie miał okazję wystąpić przed mieszkańcami Junikowa.

Wszystko za sprawą imprezy zorganizowanej z okazji otwarcia na naszym osiedlu nowego obiektu sportowo-rekreacyjnego. Podczas festynu, o godzinie 18:00, odbędzie się oficjalna prezentacja Szturmu, podczas której nasz zespół odbierze puchar za zdobycie mistrzostwa B-klasy. Tuż po tym nasi piłkarze rozegrają pokazowy mecz w siatko-nogę.

W czasie niedzielnego festynu zaplanowano także dużo atrakcji dla wszystkich okolicznych mieszkańców. Nie zabraknie występów artystycznych, dobrego piwa, a także możliwości do wspólnego obejrzenia finału EURO 2012, na przygotowanym specjalnie w tym celu ekranie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspólnego świętowania!

Impreza odbędzie się na nowym korcie tenisowym, w parku u zbiegu ulic Junikowskiej i Grunwaldzkiej. Prosimy piłkarzy o zjawienie się na miejscu o godzinie 17:45. Zabierzcie ze sobą stroje sportowe oraz obuwie na sztuczną nawierzchnię.

autor: ~Chojny 2012-06-27 14:08:54

avatar to nie występujemy w strojach klubowych??

autor: ~lewy 2012-07-03 22:10:39

avatar jakieś zdjęcia, filmiki?? :D