Zwycięstwo w ostatnim sparingu

• autor: bbielecki, 2012-08-14 09:21

Szturm pokonał KS Gaj Wielki 4:3 (2:1).

W szeregach obu drużyn zabrakło kilku podstawowych zawodników, co sprawiło, że trenerzy musieli zdecydować się na nieco eksperymentalne zestawienia swoich ekip.

Od pierwszej minuty zawodnicy obu zespołów wykazywali duże zaangażowanie i wolę walki, jednak składnych akcji było jak na lekarstwo. W 15. minucie Szturmowi udało się wyprowadzić szybką kontrę, zakończoną zdobyciem bramki przez Tymona Woźniaka.

Zawodnicy z Gaju nie załamali się straconym golem i dążyli do wyrównania stanu meczu, co udało im się w 25. minucie. Jeszcze przed przerwą Szturm ponownie wyszedł na prowadzenie, za sprawą Mikołaja Kwaśnika, który wykorzystał nieporozumienie w szeregach obronnych gospodarzy.

Kilkanaście minut po wznowieniu gry Gaj ponownie wyrównał wynik spotkania, po błędzie naszego bramkarza, który za słabo podał piłkę do jednego z obrońców.

Na kolejną bramkę nie trzeba było długo czekać, a jej autorem został Michał Maryniak. Zawodnik Szturmu, który nominalnie występuje na pozycji bramkarza, wykazał się snajperskim instynktem i wyprowadził Szturm na prowadzenie.

Waleczni piłkarze z Gaju Wielkiego chcieli za wszelką cenę wyrównać wynik i dopięli swego w 80. minucie.

Dzięki bramce zdobytej w końcówce spotkania, przez Tymona Woźniaka, to Szturm ostatecznie wyszedł zwycięsko z tego spotkania. Gospodarze mieli jeszcze szansę na wyrównanie, ponieważ w ostatniej minucie spotkania, sędzia podyktował dla nich rzut karny. Zawodnik Gaju strzelił jednak słabo i nasz bramkarz nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

autor: ~Plujok 2012-08-14 10:51:13

avatar Nie wziął ktoś przypadkiem mojej bluzy? Bo mam wrażenie, że zostawiłem w szatni, czarną zapinaną bluzę z kapturem, a nie wychodziłem ostatni, może ktoś ją wziął? Byłym wdzięczny, elo!

autor: ~Plujok 2012-08-14 10:51:42

avatar *Byłbym;)

autor: ~Filip 2012-08-16 10:25:34

avatar nie widzieliśmy, może maryna wział w nagrodę za strzeloną bramkę...

autor: ~WIT 2012-08-16 21:36:31

avatar W szatni nic nie zostało.