Zapowiedź meczu z Polonią II Środa Wielkopolska

• autor: bbielecki, 2012-08-25 19:00

Szturm przed szansą na pierwsze punkty w sezonie.

Po falstarcie w spotkaniu z LKS Kicin zawodnicy naszej drużyny są zdeterminowani, aby osiągnąć dobry wynik w wyjazdowym spotkaniu z Polonią. Zespół ze Środy Wielkopolskiej, po zwycięstwie z Pogonią Książ Wielkopolski (3:1), jest obecnie liderem naszej grupy.

Zespół naszych rywali zadebiutował w B-klasie w sezonie 2008/09, lecz już po dwóch latach dostał się do klasy okręgowej. Polonia nie zagrzała długo miejsca na tym poziomie rozgrywek i od poprzedniego sezonu występuje ponownie w A-klasie.

Z drużyną ze Środy Wielkopolskiej jeszcze nigdy nie przyszło nam się zmierzyć, ciężko zatem napisać cokolwiek o stylu gry tego zespołu, jednak można być pewnym, że gracze Polonii stawiają sobie wysokie cele i zrobią wszystko, aby wywalczyć awans do klasy okręgowej. Szturm będzie więc musiał dać z siebie wszystko, aby wywieźć punkty z tego trudnego terenu.

Początek spotkania o godz. 15:00, na boisku Polonii, w Środzie Wielkopolskiej.

Zbiórka o godz. 13:00, przy szkole na ul.Małoszyńskiej.

autor: ~anonim 2012-08-26 19:35:25

avatar ŚRODA WLKP - JUNIKOWO 6-1 !!!! ;))