Zapowiedź meczu z Przemysławem Poznań

• autor: bbielecki, 2012-09-04 11:20

Pierwsze derby Poznania w sezonie.

W 4. kolejce zmierzymy się z drużyną, która zdążyła już zagrzać sobie miejsce w A-klasie. Po awansie, wywalczonym w sezonie 2008/09, Przemysław nieprzerwanie występuje na tym poziomie rozgrywek. Co ciekawe, najlepszą lokatę udało się, zawodnikom z Poznania, wywalczyć w swoim A-klasowym debiucie - w sezonie 2009/10 uplasowali się na 6.pozycji. Potem było już nieco gorzej, ale w kolejnych latach, Przemysławowi zawsze udawało się zając miejsce tuż nad strefą spadkową.

W obecnym sezonie rozgrywek, nasz najbliższy rywal, nie odniósł jeszcze zwycięstwa. Po nieznacznych porażkach z Zawiszą Dolsk i Pelikanem Niechanowo, poznaniacy wywalczyli na wyjeździe remis z Pogonią Książ Wielkopolski.

Szturm, po dwóch kolejnych wygranych spotkaniach, liczy na kontynuację dobrej passy, a dodatkowym atutem w starciu z Przemysławem, może być dobra znajomość obiektu przy al. Armii Poznań, na którym kilkakrotnie rozgrywaliśmy mecze sparingowe.

Początek spotkania w środę, o godzinie 17:00, serdecznie zapraszamy!