Derby po raz drugi

• autor: bbielecki, 2012-09-15 18:55

Czyli kolejny pojedynek z drużyną ze stolicy Wielkopolski.

W spotkaniu z Przemysławem Poznań, Szturm zagrał przeciętnie i nie potrafił przeciwstawić się naporowi przeciwników. Stąd też wzięła się wysoka porażka - 0:4.

Już jutro staniemy jednak przed szansą, aby pokazać, że jesteśmy liczącą się w naszym mieście drużyną. Na dobrze znanym obiekcie, przy al.Armii Poznań, zmierzymy się z drużyną Poznań FC, która podobnie jak Szturm, zadebiutowała w tym sezonie, w rozgrywkach A-klasy.

Taki sam jest również dotychczasowy dorobek punktowy obu zespołów, jednak należy uczciwie zaznaczyć, że Poznań FC zmierzył się do tej pory z drużynami, które zajmują lokaty w górnej połowie tabeli.

Ciężko znaleźć faworyta w tym spotkaniu, nasze drużyny spotkały się do tej pory tylko raz. W meczu sparingowym, rozegranym w marcu, zeszłego roku, Szturm był nieznacznie lepszy, wygrywając 2:1. Od tego czasu kadry obydwu drużyn zmieniły się jednak w bardzo dużym stopniu.

Jedno jest pewne - w niedzielę nie zabraknie emocji! Dlatego zapraszamy wszystkich kibiców do licznego przybycia na boisku przy al. Armii Poznań i dopingowania naszego zespołu. Początek spotkania o godzinie 12:00!

autor: ~widz 2012-09-16 16:46:40

avatar emocji nie było, szturm na kolanach i tyle, oczywiście czerwona kartka dla bramkarza ale to była oznaka słabości, panowie piłkarze szturmu od 46 min wy nie macie siły biegać,tak jest od początku rozgrywek, co robicie na treningach, ale to nie jest pytanie do zawodników !