Wyniki 7. kolejki

• autor: kkuzniak, 2012-09-25 12:18

Na czele naszej tabeli wciąż utrzymuje się zespół Pelikana.

Od początku sezonu gracze z Niechanowa idą jak burza. Z siedmiu rozegranych spotkań przegrali tylko jedno - w 2. kolejce z Przemysławem Poznań. W pozostałych meczach udało im się zdobyć komplet punktów i obecnie na swoim koncie mają aż 18 oczek.

Tuż za Pelikanem plasują się piłkarze drugiego zespołu Polonii Środy Wielkopolskiej, którzy w ostatniej kolejce rozgromili na własnym stadionie przedostatnią ekipę naszej ligi, GKS Gułtowy.

Cały czas ciasno jest w środku tabeli. Drużyny zajmujące lokaty od 7. do 13. dzielą bowiem tylko 3 punkty. Na czele stawki "średniaków" znajduje się Szturm, który po niedzielnym zwycięstwie z Orkanem Działyń, awansował właśnie na 7. miejsce.

Naszym najbliższym ligowym rywalem będą Błękitni Owińska, którzy dotychczas nie zdobyli nawet jednego punktu. W poprzednim spotkaniu ulegli oni na wyjeździe Pogoni Książ Wielkopolski i tym samym zanotowali siódmą porażkę z rzędu.

W 7. kolejce pięciokrotnie wygrywali gospodarze, a jedyne zwycięstwo na wyjeździe udało się odnieść zespołowi Poznań FC. Podziałem punktów zakończyło się tylko spotkanie Zawiszy Dolsk z Phytopharmem Klęka.

We wszystkich meczach strzelono łącznie 42 gole, co dało wysoką średnią 6 bramek na mecz.

W ten weekend pauzował zespół Maratończyka Brzeźno.

Zawisza Dolsk 3:3 Phytopharm Klęka

Pelikan Niechanowo 5:0 Czarni Czerniejewo