PP: Szturm zmierzy się z Lechem!

• autor: kkuzniak, 2012-09-26 10:45

Kolejnym rywalem Szturmu w Pucharze Polski będzie drużyna Lech Poznań Oldboys.

Po dramatycznej potyczce w poprzedniej rundzie z Tornadem Trzebaw, którą Szturm rozstrzygnął na swoją korzyść dopiero w rzutach karnych, w kolejnej fazie rozgrywek czeka nas spotkanie z oldbojami Lecha Poznań.

Nasz najbliższy rywal jest wyjątkowy, przede wszystkim dlatego, że występują w nim największe sławy Kolejorza minionych lat. W gronie grających tam zawodników znajdują się tacy piłkarze jak: Zbigniew Pleśnierowicz, Waldemar Kryger, Paweł Wojtala, Jarosław Araszkiewicz, Mirosław Okoński, Jacek Dembiński oraz Andrzej Juskowiak. Tych nazwisk z pewnością nie trzeba przybliżać żadnemu kibicowi.

Za drużyną Lech Poznań Oldboys przemawia przede wszystkim ogromne doświadczenie. Każdy z piłkarzy, z którymi spotkamy się jutro przy Bułgarskiej, ma za sobą dziesiątki występów na najwyższym poziomie w Polsce i za granicą.

Nie da się jednak ukryć, że lata robią swoje, a kadra oldbojów jest już dosyć "wiekowa". I właśnie w tym aspekcie Szturm powinien upatrywać swojej szansy. Naszym graczom nie pozostaje nic innego, jak tylko "wybiegać" zwycięstwo, gryząc przy tym każde źdźbło trawy na boisku rywala.

Liczymy przede wszystkim na to, że Szturm zaprezentuje się w jutrzejszym meczu z dobrej strony. Nie da się ukryć, że bez względu na końcowy wynik tej konfrontacji, spotkanie z Lech Poznań Oldboys będzie jednym z największych wydarzeń w historii naszego klubu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do oglądania i dopingowania Szturmu na żywo! Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00, na bocznym boisku Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej.

fot. www.lechpoznan.pl