Prześwietlamy rywala - Błękitni Owińska

• autor: kkuzniak, 2012-09-28 14:28

Po emocjach związanych z Pucharem Polski, nasi piłkarze wracają do rozgrywek ligowych.

W ten weekend zostanie rozegrana 8. kolejka A-klasy. W jej ramach Szturm rozegra wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Owińska.

Nasi sobotni rywale zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Zawodnikom z Owińsk nie udało się do tej pory zdobyć nawet jednego punktu, bowiem wszystkie dotychczasowe mecze przegrali. Najwyższą porażkę ponieśli na własnym stadionie w konfrontacji z liderem naszej grupy, Pelikanem Niechanowo. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 1:10 na niekorzyść Błękitnych.

W poprzedniej kolejce Błękitni ulegli na wyjeździe Pogoni Książ Wielkopolski aż 7:1. Ogólny bilans bramkowy ekipy z Owińsk wynosi -28. Na własnym boisku zdobyli oni zaledwie 3 bramki, a stracili 15.

Na chwilę obecną Błękitni wydają się być "czerwoną latarnią" naszej grupy. Nie zmienia to jednak faktu, że do jutrzejszego meczu Szturm powinien podejść maksymalnie skoncentrowany i zdeterminowany. Miejmy nadzieję, że piłkarze z Junikowa zaprezentują się w Owińskach podobnie jak we wczorajszej pucharowej konfrontacji z Lech Poznań Oldboys i dopiszą do swojego konta kolejne 3 punkty.

Początek meczu z Błękitnymi w sobotę, o godzinie 15:00, na stadionie w Owińskach. Serdecznie zapraszamy!

Zbiórka dla zawodników naszej drużyny została zaplanowana na godz. 13:20, przed szkołą przy ul. Małoszyńskiej.