Prześwietlamy rywala - Czarni Czerniejewo

• autor: bbielecki, 2012-10-05 15:34

Szturm przed szansą na trzecią wygraną z rzędu.

W ramach 9. kolejki A-klasy zmierzymy się z drużyną Czarnych Czerniejewo.

Nasi rywale występują w rozgrywkach A i B-klasowych od sezonu 2002/03, a ich największym dotychczasowym sukcesem było zajęcie szóstego miejsca w A-klasie (sezon 2004/05).

Klub z Czerniejewa plasuje się obecnie na dziesiątej pozycji w ligowej tabeli, z dorobkiem 10 punktów (3 zwycięstwa, remis i 3 porażki). Warto zaznaczyć, że Czarni uzbierali aż 9 punktów na swoim terenie, zdobywając tam 10 z 11 bramek w obecnym sezonie. Bilans wyjazdowy naszych rywali prezentuje się jednak znacznie gorzej - w spotkaniach rozegranych na terenie przeciwnika udało im się strzelić zaledwie jedną bramkę i zdobyć jeden punkt.

Statystyki jasno pokazują, że zespół z Czerniejewa jest bardzo groźny u siebie, a zawodnicy Szturmu będą musieli dać z siebie wszystko, aby wywieźć z boiska rywali jakąkolwiek zdobycz punktową.

Początek meczu z Czarnymi w niedzielę, o godz. 14:00, na stadionie w Czerniejewie. Serdecznie zapraszamy!

autor: dawidzio6 2012-10-05 18:23:10

Profil dawidzio6 w Futbolowo zbiorka pod szkola, tam gdzie zawsze o 12.20:)