Wyniki 9. kolejki

• autor: kkuzniak, 2012-10-11 17:44

W ostatniej serii spotkań padło kilka interesujących rozstrzygnięć.

Przedostatni w tabeli GKS Gułtowy skromnie pokonał na wyjeździe Przemysława Poznań. Inna ekipa ze stolicy Wielkopolski, Poznań FC poległa na boisku Orkana Jarosławiec aż 1:4. Gracze "kozłów" mają teraz na swoim koncie 12 punktów, czyli tyle samo co Szturm.

Swoje mecze wygrały za to dwie drużyny zajmujące czołowe miejsca w tabeli naszej grupy. Pelikan Niechanowo zdobył trzy punkty w konfrontacji z Maratończykiem Brzeźno, zaś rezerwy Polonii Środa Wielkopolska odniosły zwycięstwo w spotkaniu z Orkanem Działyń. Co ciekawe, mecz Polonii z Orkanem został rozegrany dopiero w środę, 10 października.

Najbliższy przeciwnik naszego zespołu, Phytopharm Klęka zremisował w ten weekend na wyjeździe z trzecim zespołem grupy, Pogonią Książ Wielkopolski 1:1.

W 9. kolejce 5 z 7 rozegranych meczów wygrali gospodarze. Wspomniany wyżej GKS Gułtowy był jedyną ekipą, której udało się odnieść zwycięstwo na wyjeździe.

Piłkarze wykazali się w miniony weekend przeciętną skutecznością. We wszystkich spotkaniach padło tylko 25 goli, co daje średnią 3,6 bramki na mecz.

Pauzował zespół Zawiszy Dolsk.

Pelikan Niechanowo 3:1 Maratończyk Brzeźno

Pogoń Książ Wlkp. 1:1 Phytopharm Klęka