Plan treningów i meczów towarzyskich

• autor: kkuzniak, 2013-02-20 15:37

W obecnym oraz przyszłym miesiącu treningi naszego zespołu będą odbywały się we wtorki i czwartki.

Godziny naszych treningów nie ulegną zmianie - dalej będziemy spotykać się o godzinie 19:00, na boisku w Przeźmierowie.

Ponadto, nasz zespół zaplanował kolejne mecze kontrolne, które będą rozgrywane w każdy następny weekend.

W najbliższą sobotę (23 lutego) zagramy spotkanie rewanżowe z ekipą KP Gniezno. Sparing rozpocznie się o godzinie 17:00, na stadionie w Baranowie. Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę konfrontacja obu zespołów zakończyła się bezbramkowym remisie.

Kolejne dwa sparingi odbędą się w niedziele (3 oraz 10 marca) o godzinie 17:00, także w Baranowie. W pierwszym z nich zmierzymy się z Clescevią Kleszczewo, zaś drugiego rywala poznamy niebawem.

Szturm swój ostatni mecz kontrolny przed rozpoczęciem rundy wiosennej rozegra na wyjeździe, a naszym przeciwnikiem będzie Maratończyk Brzeźno. Spotkanie to odbędzie się najprawdopodobniej w niedzielę, 17 marca. Dokładny termin zostanie podany wkrótce.