Zima nie odpuszcza - początek rundy przesunięty.

• autor: bbielecki, 2013-03-24 22:00

Obecny stan boisk nie pozwala na rozpoczęcie rozgrywek.

Obfite opady śniegu i niskie temperatury uniemożliwiają rozpoczęcie zmagań rundy wiosennej. Decyzją WZPNu w zaplanowanych terminach nie odbędą się spotkania 15. i 16. kolejki, a piłkarze Szturmu po raz pierwszy wybiegną na boisko 7 kwietnia, rozgrywając wyjazdowe spotkanie z Orkanem Jarosławiec. Oczywiście pod warunkiem, że pogoda okaże się nieco łaskawsza...

Zmiany w terminarzu to nie koniec ciekawych wiadomości z siedziby związku. Z naszej grupy wycofały się dwa zespoły - Phytopharm Klęka oraz Błękitni Owińska, co w praktyce oznacza, że poznaliśmy dwóch z trzech spadkowiczów. Wszystkie mecze tych drużyn w rundzie wiosennej zostały zweryfikowane jako walkowery na korzyść rywali.

Pozostaje nam czekać na poprawę warunków atmosferycznych i pracowicie spędzić dwa tygodnie, jakie dzielą nas od rozpoczęcia rundy.