Prześwietlamy rywala - LKS Kicin

• autor: kkuzniak, 2013-04-24 13:01

Już dziś Szturm rozegra na wyjeździe zaległy mecz 16. kolejki z LKS Kicin.

Drużyna z Kicina plasuje się w tabeli o jedną lokatę wyżej niż Szturm - na 11. miejscu. Co więcej, nasi rywale zgromadzili na swoim koncie taką samą liczbę punktów, ale przewagę daję im bezpośredni mecz z poprzedniej rundy, który Szturm przegrał na własnym stadionie 0:2.

Dzisiejsze spotkanie będzie więc doskonałą okazją do rewanżu za porażkę poniesioną na początku obecnego sezonu. Na korzyść Szturmu przemawiają nie najlepsze statystyki ekipy z Kicina. Z ostatnich 8 spotkań udało im się wygrać zaledwie jeden mecz.

Trzeba jednak zauważyć, że mocnym punktem kicinian może być własne boisko. W 9 dotychczasowych spotkaniach "u siebie" piłkarze LKS-u wywalczyli 11 punktów, strzelili 9 bramek, a stracili 14.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak Szturm poradzi sobie w starciu z LKS Kicin, głównie z powodu nietypowego terminu rozegrania spotkania - nieczęsto naszej drużynie zdarza się bowiem walczyć o punkty w środy. Niemniej jednak, środek tygodnia nie powinien stanąć na przeszkodzie do zdobycia kolejnych cennych oczek, które pozwolą nam podtrzymać dobrą passę i dalej piąć się w górę tabeli.

Początek spotkania z LKS Kicin w środę, o godz. 18:00 na stadionie w Kicinie. Zapraszamy!