Prześwietlamy rywala - Warta Obrzycko

• autor: bbielecki, 2013-08-17 17:36

W najbliższą niedzielę zaczynamy sezon rozgrywek A-klasy.

Naszym przeciwnikiem będzie zespół Warty Obrzycko, który występuje na tym poziomie rozgrywkowym od 2002 roku. W sezonie 2005/06 drużyna z Obrzycka wywalczyła awans do "okręgówki", ale warciarzom nie udało się utrzymać w tej lidze. Sezon 2011/12 ekipa z Obrzycka spędziła w B-klasie, jednak naszym rywalom udało się wywalczyć awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

W ostatnim sezonie piłkarze Warty wywalczyli 7. miejsce w ligowej tabeli, z bilansem 11 zwycięstw, 4 remisów i 11 porażek (56 bramek strzelonych, 69 straconych).

Piłkarze Szturmu, po przepracowanym okresie przygotowawczym, liczą na dobry start w nowym sezonie. W naszej drużynie pojawiło się kilku nowych zawodników, którzy powinni wnieść świeżość do gry szturmowców. Nasze szeregi opuściło kilku zawodników, głównie na rzecz nowo uformowanego zespołu Canarinhos Skórzewo. Mamy nadzieję, że zmiany kadrowe wpłyną pozytywnie na naszą postawę, a kibice zobaczą w Plewiskach stojący na dobrym poziomie mecz.

Początek spotkania w niedzielę, o godzinie 11:00, na stadionie w Plewiskach - serdecznie zapraszamy!

autor: ~prezes 2013-08-19 00:29:02

autor: ~WIT 2013-08-20 09:38:12

avatar Gratuluje trzech punktów i powodzenia w kolejnych meczach.