Prześwietlamy rywala - Rokita Rokietnica

• autor: kkuzniak, 2014-04-04 19:18

W sobotę, w meczu 15. kolejki A-klasy Szturm powalczy o punkty z Rokitą Rokietnica.

W rundzie jesiennej zmierzyliśmy się z Rokitą dokładnie 24 sierpnia. Nasi piłkarze nie wspominają tego meczu dobrze, gdyż po bardzo słabej grze polegli na boisku w Rokietnicy aż 1:5. Jutrzejsze spotkanie będzie więc dobrą okazją do rewanżu oraz do zdobycia pierwszych trzech punktów w trwającej od tygodnia rundzie wiosennej.

Jutrzejsi rywale Szturmu plasują się na 5. miejscu w tabeli i tracą do naszej drużyny 6 punktów. Zawodnicy Rokity nie najlepiej spisują się w roli gości - z siedmiu rozegranych na wyjeździe spotkań wygrali zaledwie trzy, jedno zremisowali, a trzy przegrali. O słabej grze rokietnickiej drużyny na obcym terenie świadczy również ujemny bilans bramkowy. W poprzedniej kolejce Rokita, podobnie jak Szturm, przegrał 3:4 po zaciętym boju z liderem naszej grupy, Zielonymi Lubosz.

Sobotnie spotkanie będzie wyjątkowe ponieważ Szturm rozegra je na stadionie w Komornikach, a nie tam gdzie zazwyczaj, czyli w Plewiskach. Zmiana spowodowana jest turniejem rugby, który organizowany jest obecnie na domowym obiekcie junikowskiego zespołu. Przypomnijmy, że nasza drużyna z powodzeniem występowała w Komornikach jeszcze w czasach juniorskich, a ostatni mecz rozegrała tam trzy lata temu, w pierwszym sezonie gry w B-klasie. Mamy nadzieję, że tymczasowy powrót na "stare śmieci" okaże się dla szturmowców szczęśliwy.

Początek spotkania z Rokitą Rokietnica w sobotę (5 kwietnia), o godz. 16:00, na stadionie w Komornikach. Serdecznie zapraszamy!

Zbiórka dla piłkarzy zaplanowana została na godz. 15:00. Prosimy o punktualne przybycie!

autor: ~Lewy 2014-04-04 20:09:45

avatar Ha! dobra fota ;)