Prześwietlamy rywala - Orkan Objezierze

• autor: kkuzniak, 2014-04-12 18:26

W najbliższej kolejce A-klasy Szturm powalczy o punkty z Orkanem Objezierze.

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie z Rokitą Rokietnica, nasi piłkarze mają apetyt na kolejne ligowe punkty. W 16. kolejce rywalem Szturmu będzie Orkan Objezierze, który znajduje się aktualnie na 9. miejscu w tabeli, z dorobkiem 17 oczek na koncie.

W poprzednim starciu obu zespołów górą był Szturm, który na własnym boisku rozgromił Orkana aż 5:0. Tym razem przyjdzie nam zagrać na boisku w Objezierzu, które nie jest mocnym atutem tamtejszej ekipy. Piłkarze Orkana wygrali u siebie jedynie dwa z sześciu spotkań i stracili o cztery bramki więcej niż strzelili.

W rundzie wiosennej Orkan może pochwalić się 50-procentową skutecznością - w 14. kolejce nasz najbliższy rywal pokonał ostatnią drużynę tabeli, Byki Obrowo, zaś tydzień temu przegrał z Zielonymi Lubosz 0:2.

Statystyki są więc po stronie Szturmu, tym bardziej, że obie ekipy dzieli spora różnica punktowa. Wiemy jednak, że nasz zespół nie zawsze spisuje się na wyjazdach na miarę swoich możliwości, dlatego do jutrzejszego spotkania musi podejść maksymalnie zmotywowany i skoncentrowany. Aby utrzymać kontakt z Zielonymi Lubosz, a także nie dać się wyprzedzić depczącym nam po piętach zespołom, zwycięstwa z drużynami takimi jak Orkan, zajmującymi dalekie pozycje w tabeli są po prostu obowiązkiem.

Początek spotkania z Orkanem w niedzielę, o godz. 16:00, na stadionie w Objezierzu.

autor: ~anonim 2014-04-13 20:11:50

avatar Chyba wam nie poszlo ale tak talej ale mizeria