Nowinki, nowości!

• autor: dskowronski, 2014-08-27 18:53

W meczu z Michorzewem chrzest bojowy przeszły nasze nowe stroje klubowe.

Nie tak dawno temu udało nam się nakłonić prezesa Kałążnego na nowe dresy. Tuż przed rundą wiosenną kibice mogli oglądać już drużynę odzianą w niebiesko-granatowe klubowe uniformy.

Tym razem trener wraz z zarządem klubu uznali za konieczne wyposażyć klub w nowy komplet strojów. Dotychczasowe komplety były już bardzo zniszczone, szczególnie białe. Dlatego był to konieczny krok, by odpowiednio przygotować się na nowy sezon.

W meczu z Huraganem widzieliśmy nowe stroje po raz pierwszy. Co ciekawe, ich kolorystyka znacznie odbiega barwami od tych klubowych. Jednak w zamyśle mają to być stroje wyjazdowe, w związku z czym nie było konieczne zachowanie barw klubowych.

W naszej galerii z meczu z Huraganem możecie zatem podziwiać zawodników w żółto-czarnych strojach. Zachęcamy!

autor: Kfahura 2014-09-07 18:03:16

Profil Kfahura w Futbolowo Ponoć Pan Prezes dogadał się z lokalnym Caritasem i dostaliście te koszzulki i gacie, które miały jechać z pomocą dla powodzian ;)
POZDRÓWECZKI I GRATKI PANOWIE ZA WYNIK!!