Prześwietlamy rywala - Warta Wartosław

• autor: bbielecki, 2014-09-13 21:42

W 4. kolejce mecz z weteranami A-klasy, Wartą Wartosław.

Nasz kolejny przeciwnik rozgrywa swój dwunastu sezon w tej klasie rozgrywkowej, zazwyczaj plasując się w środku lub dolnej połowie tabeli. Wartosławianie najlepszy rezultat zanotowali w sezonach 2002/2003 oraz 2006/2007, kiedy udało im się zająć 6. miejsce na koniec rozgrywek.

Obecnie Warta również zajmuje 6. lokatę z dorobkiem 5 punktów. Drużyna z Wartosławia dwukrotnie zremisowała 2:2 (w 1. kolejce z Orkanem Objezierze i w 3. z Czarnymi Kaźmierz) oraz odniosła jedno zwycięstwo (3:0 z Wartą Obrzycko). Wygrany mecz warciarze rozgrywali na własnym terenie, a jeżeli dodamy do tego fakt, że w poprzednim sezonie bilans spotkań rozgrywanych w Wartosławiu to 11-0-1, to można przypuszczać, że Warta dobrze wykorzystuje atut własnego boiska.

Szturm nie miał jeszcze okazji rozgrywać żadnego spotkania z Wartą, ale mamy nadzieję, że nasza pierwsza konfrontacja przebiegnie w dobrej atmosferze, a dodatkowo zainkasujemy komplet punktów. :)

Początek spotkania w Wartosławiu o godzinie 15:00, serdecznie zapraszamy!