Derby Poznania w drodze po Puchar

• autor: bbielecki, 2014-09-16 10:41

Naszym rywalem w 3. rundzie będzie TPS Winogrady

Po wyeliminowaniu zespołu Sędziów WZPN przyjdzie nam zmierzyć się z wyżej notowanym rywalem, który na co dzień występuje w rozgrywkach klasy okręgowej. Największym osiągnięciem TPSu było zajęcie 6. miejsca w tych rozgrywkach, jednak należy również zauważyć, że zespół z Winograd nigdy nie miał problemów ze spokojnym utrzymaniem się w "okręgówce", a jeżeli do tego wymienimy nazwiska zawodników, którzy w przeszłości występowali w TPSie, takie jak Bereszyński, Głowacki, Linka czy Strugarek, to łatwo dojść do wniosku, że o awans do kolejnej rundy będzie niezwykle trudno.

W obecnym sezonie TPS wywalczył 6 punktów w 4 meczach, zaliczając 2 zwycięstwa i 2 porażki. Z racji na to, że drużyna występuje w klasie okręgowej, będzie to jej pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach wielkopolskiego Pucharu Polski.

Mecz z TPSem Winogrady już w środę, o godzinie 17:00, na boisku na osiedlu Wichrowe Wzgórze w Poznaniu - serdecznie zapraszamy do dopingowania Szturmu! :)