Szturm wspiera Szlachetną Paczkę!

• autor: dskowronski, 2014-12-01 22:28

Z inicjatywy rady drużyny Szturm postanowił wziąć udział w akcji Szlachetna Paczka.

Mimo, że trwa przerwa zimowa w rozgrywkach A-klasy, nasz zespół nie marnuje czasu. Tym razem nie chodzi jednak o prace na boisku, ale o wspomaganie potrzebujących. Stąd pomysł włączenia się w akcję Szlachetna Paczka

Nasz zespół wybrał rodzinę, dla której przygotujemy prezenty. Jest to małżeństwo z dwojgiem dzieci. Jedno z nich jest niepełnosprawne - choruje na porażenie mózgowe oraz padaczkę. Rodzina otrzyma od nas najbardziej potrzebne jej rzeczy - żywność, odzież, a także piłkę rehabilitacyjną.

Każdy z Was może przyłączyć się do naszej akcji w bardzo prosty sposób. Wystarczy polubić nasz profil na portalu Facebook.com (https://www.facebook.com/szturmjunikowo). Każdy "lajk" oznacza bowiem większą sumę pieniędzy, jaką będziemy mogli przekazać na podarunki, zgodnie z umową z Prezesem Szturmu.

Dlatego gorąco zachęcamy do udziału oraz rozpowszechniania akcji! Jednoczmy sie w szczytnym celu!

autor: ~obdarowana rodzina damiana 2014-12-26 12:06:55