Sypnęło walkowerami

• autor: dskowronski, 2015-09-15 11:13

WZPN zweryfikował wyniki trzech spotkań naszej grupy A-klasy.

Co ciekawe, wszystkie zweryfikowane spotkania odbyły się z udziałem drugiej drużyny Tarnovii Tarnowo Podgórne. Chodzi o mecze pierwszej, drugiej oraz trzeciej kolejki, w których Tarnowianie mierzyli się odpowiednio z Bykami Obrowo (na boisku 7:2), Wartą Obrzycko (1:5) oraz Wartą Wartosław (8:1).

Mecze z Wartami: Obrzycko i Wartosław zostały rozstrzygnięte na niekorzyść Tarnowian i zeryfikowane odpowiednio na 5:0 oraz 0:3, natomiast wynik meczu z Bykami Obrowo poprawiono na 7:0. Prawdopodobnie wszystkie mecze weryfikowano z powodu występu nieuprawnionych do gry zawodników. Wiemy jednak, że zdarzają się błędy w systemie Extranet i całkiem możliwe, że niektóre walkowery będą jeszcze cofnięte. Na dzień dzisiejszy Tarnovia jest uboższa o 3 punkty, kosztem drużyny z Wartosławia, co pozwoliło tym zespołom na zamianę miejsc w ligowej tabeli.