Tracimy kolejne punkty

• autor: dskowronski, 2015-10-29 19:06

W miniony weekend nasz zespół zremisował spotkanie z Orłem Słopanowo, choć prowadził już 3:1.

Wydawało się, że kolejne gole dla naszej drużyny są tylko kwestią czasu. Niestety w końcówce obraz gry uległ zmianie, a gospodarze wykazali się o niebo lepszą skutecznością niż nasi napastnicy. Tym samym doprowadzili do wyrównania i Szturmowcy musieli zadowolić się pierwszym w tym sezonie podziałem punktów. Gole dla Szturmu zdobywali Dawid Skowroński i Adam Drgas, zaś trzecie trafienie było autorstwem jednego z obrońców Orła.

Kolejne spotkanie rozegramy już w sobote. Do Plewisk przyjeżdża lider naszej grupy A-klasy, Orły Pniewy. Zapowiada się ciekawy pojedynek, więc pozostaje nam tylko zaprosić Was na trybuny. Początek meczu o 11.00.