Supersnajper Maryna

• autor: kkuzniak, 2010-09-02 15:32

We wczorajszym meczu Pucharu Polski z Antaresem Zalasewo swoje umiejętności strzeleckie miał okazje zaprezentować nasz... bramkarz - Michał Maryniak.

Z powodu kłopotów kadrowych trener Wołoszyn zadecydował, że Maryna dostanie szansę na ustrzelenie co najmniej hat-tricka w tak prestiżowym turnieju. Niestety, z powodu nierównego boiska, a także wciąż niewygodnych nowych korków, Michałowi nie udało się zdobyć gola. Należy podkreślić, że nie jest to pierwszy przypadek w historii Szturmu kiedy to Maryna gra 'w polu'. Można więc powiedzieć, że jest on doświadczonym lisem pola karnego, czego dowodem było kilka sytuacji, w których nasz snajper wykorzystywał swoje boiskowe cwaniactwo celem wywalczenia rzutu wolnego.

Mowiąc poważnie, Maryna potrzebny był w ataku, gdyż do meczu przeciwko Antaresowi przystąpiliśmy bardzo osłabieni. W kadrze meczowej zabrakło naszego najlepszego strzelca - Arka Skowrońskiego, oraz podpory defensywy - Bartka Bzowego (obaj kontuzjowani), zaś wciąż nieuprawnieni do gry są Tomek Chojnicki oraz Mikołaj Kwaśnik. Miejmy nadzieję, że nasza sytuacja kadrowa poprawi się przed najbliższym spotkaniem ligowym z LSZ Wąsowo, które odbędzie się już w sobotę.

autor: ~Chojny 2010-09-02 17:38:51

avatar Uśmiałem się Kondor! :D Nie da się ukryć, że masz talent do pisania:). Tak trzymać!!