Wyniki 18. kolejki

• autor: kkuzniak, 2011-04-24 20:28

Po raz kolejny w B-klasie wyróżniły się dwa zespoły, które bardzo wysoko wygrały swoje spotkania. I po raz kolejny były to Wielkopolska Komorniki oraz Szturm.

O zwycięstwie Szturmu nie trzeba już przypominać, zaś odnośnie wygranej zawodników Wielkopolskiej Komorniki, którzy także strzelili swoim rywalom trzynaście bramek, warto nadmienić, że grali oni przeciwko zaledwie ośmiu piłkarzom Gromu Zębowo. Trudno więc nazwać to wielkim wyczynem. W pozostałych spotkaniach nie zawiodły Tęcza Skrzynki oraz Tornado Trzebaw, a świetnie spisujące się w tej rundzie Wąsowo urwało dwa punkty Zielonym z Lubosza.

EWPA Wielkopolska II Komorniki 13:0 Grom Zębowo

Dąb Bolewice 4:0 KS Gaj Wielki

Błyskawica Pakosław 2:3 Lech Podrzewie

Zieloni Lubosz 1:1 LZS Wąsowo

Tornado Trzebaw 5:0 Orły Plewiska

Tęcza Skrzynki 2:0 Orzeł Łowyń

Szturm Junikowo Poznań 13:0 Sparta Brody

autor: ~kibic 2011-04-24 22:39:05

avatar Panowie, macie racje co do 8 zawodników ale pod koniec pierwszej polowy grali w pełnym składnie!!! ale To owszem nie usprawiedliwia nikogo ze tak mało bramek zdobyli!! Widziałem również wasz mecz i szczerze mówiac nie da sie ukryc ze w poprzedniej rundzie graliscie o wiele lepiej(nawet jak wygrywacie to sie kłucicie bez powodu sytuacja miedzy stoperem a forstoperem).pozdrawiam i powodzenie

autor: piotrek-gaua 2011-04-24 23:42:39

Profil piotrek-gaua w Futbolowo ja osobiście uważam, że taktycznie jestesmy teraz lepiej poukładani, szczególnie dało się to we znaki w ostatnim spotkaniu, gdy nikt na luja nie cisnął się w pole karny aby zdobyć bramkę, tylko osoby które wpisały się na listę strzelców, dokładały jedynie cegiełkę- od podań współpartnerów, przykładowo Chojny kilkakrotnie wykładał piłkę do pustej bramki, w tym również mnie.

autor: piotrek-gaua 2011-04-24 23:43:55

Profil piotrek-gaua w Futbolowo Part #2. Prawdziwy test naszych umiejętności i zachowania zimnej krwi będziemy mieli już w najbliższym spotkaniu, ten mecz pokaże jaki kolektyw tworzymy

autor: ~anonim 2011-04-25 09:10:01

avatar Panowie z tej strony zawodnik EWPY. Nie zachowujmy się jak dzieci, tj.B-klasa a nie Ekstraklasa, my mamy się bawić w te zawody a nie skakać sobie do gardeł,tak samo jak z Plewiskami siedzieliście przy piwku tak teraz 3-go maja powinno być między nami,to właśnie my i Wy prowadzimy III grupę B-klasy...Życzę wam i sobie awansu i do zobaczenia na boisku.

autor: ~Chojny 2011-04-25 10:24:55

avatar @kibic - wydaje mi się jednak że teraz gramy lepiej. Kłótnie (bo to ja brałem w nich udział) wzięły się z tego, że coś trenujemy na treningach, a potem w meczu gramy zupełnie co innego. Nie ma jednak powodów do żadnych obaw :). Stanowimy jedność i sprzeczki wynikają tylko z ciśnienia boiskowego na znacznie lepszą grę ;). Jacuś - nieprawdaż??

autor: ~Kfahura 2011-04-25 11:10:28

avatar Chojny ma100% racji!! Wszystkie te emocje wynikają z tego, że nie chcemy się dekoncentrować i rozprężać podczas meczu i tracić kontroli nad wydarzeniami boiskowymi (co kilka krotnie miało miejsce w tym sezonie i kończyło się gonitwą za wynikiem). Ponad to mając możliwość w ostatnim meczu udoskonalania naszej gry w ataku pozycyjnym, dlaczego tego nie robić?

autor: ~Kfahura 2011-04-25 11:15:05

avatar I tak jak Gaua powiedział, bramki które strzeliliśmy były efektem składnie przeprowadzonych akcji przy udziale wszystkich zawodników z drużyny, więc o konfliktach nie mam mowy i nigdy nie było!! A wiecie z czego się cieszę najbardziej, że to 2 mecz z gradem strzelonych goli przy zachowaniu czystego konta z tyłu!! GRATY za grę obronną, która z meczu na mecz będzie jeszcze lepsza!!

autor: ~panek 2011-05-01 19:13:46

avatar Panowie, nie macie się czym podniecać. Sparta Brody to beznadziejnie prowadzony zespół, który trudno nazwać drużyną, po za kilkoma nielicznymi wyjątkami składa się z ludzi którzy nie maja pojęcia o grze w piłkę. Gdy do tego dołożymy beznadziejnego tzw. "opiekuna drużyny" który za wszelką cenę wkręca do zespołu swoją nie udolną piłkarsko rodzinę mamy piękny przepis na beznadziejną drużynę.