herb Nałęcz Ostroróg
Nałęcz Ostroróg   Szturm Junikowo Poznań

2016-08-20, 16:00

Pierwszym naszym rywalem w rundzie jesiennej był zespół Nałęcz Ostroróg. Nastawialiśmy się na trudne spotkanie, gdyż nigdy wcześniej nie udało nam się pokonać sobotnich rywali.

Mecz rozpoczęliśmy znakomicie, po bramkach Bartka Wasielewskiego prowadziliśmy w Ostrorogu 0:2 i nic nie wskazywało na to co nastąpiło potem. Pierwszą bramkę Wasyl zdobył po świetnej akcji Krzycha Krygera z lewej strony. Bartkowi pozostało jedynie umieścić piłkę w bramce. Drugi gol z kolei padł po błędzie bramkarza gospodarzy, który zbyt wcześnie wyszedł z bramki. Wasyl dopadł do piłki przed golkiperem Nałęcza i umieścił ją w siatce.

Jeszcze przed przerwą padła bramka kontaktowa dla Ostrorożan. Po stracie piłki w środku pola nasza obrona nie zdążyła się odpowiednio zorganizować, w efekcie czego napastnik Nałęcza wyszedł na czystą pozycję i dopełnił formalności. Po przerwie kolejne dwa gole zdobyli gospodarze. Najpierw po wrzutce z rzutu wolnego w polu karnym najwyżej wyskoczył jeden z naszych przeciwników i zaskoczył Dominika Wójcika, debiutującego w bramce Szturmu. Ostatni gol padł po kapitalnym uderzeniu z rzutu wolnego. Skończyło się zatem 3:2 i po raz kolejny zespół z Ostroroga okazał się od nas lepszy. Gratulacje dla zwycięzców.

Za tydzień mecz w Sękowie i nie dopuszczamy innej opcji jak rehabilitacja po dzisiejszym falstarcie!

1. Wójcik Dominik
2. Wieliczko Kamil  (1 asysta)
3. Wieczorek Mateusz
4. Kilan Bartosz kapitan